slot online

Keputusan Kejohanan Australia 2023 | Gymternet

Kejohanan Australia 2023 telah diadakan dari 10 Mei hingga 13 Mei di Carrara, Australia.

Keputusan Kanan Semua Sekitar

pangkat Atlet Pasukan VT UB BB FX AA
1 Georgia Godwin Queensland 13.933 13.500 14.133 13.500 55.066
13.900 12.533 14.033 13.400 53.866
27.833 26.033 28.166 26.900 108.932
2 Pas Ruby Queensland 13.500 14.033 12.966 13.233 53.732
14.400 13.766 13.766 12.900 54.832
27.900 27.799 26.732 26.133 108.564
3 Macy Pegoli Victoria 13.200 12.700 12.633 13.333 51.866
13.300 11.766 12.100 12.433 49.599
26.500 24.466 24.733 25.766 101.465
4 Kate Sayer Queensland 13.100 12.233 12.066 12.866 50.265
13.466 12.366 11.466 12.466 49.764
26.566 24.599 23.532 25.332 100.029
5 Georgia-Rose Brown Queensland 13.166 12.366 12.433 11.866 49.831
13.166 13.333 11.133 12.100 49.732
26.332 25.699 23.566 23.966 99.563
6 Lucy Stewart New South Wales 12.633 11.566 12.533 12.600 49.332
12.166 11.833 13.600 12.300 49.899
24.799 23.399 26.133 24.900 99.231
7 Annabelle Burrows New South Wales 13.500 11.400 11.966 12.800 49.666
13.433 11.066 12.133 12.700 49.332
26.933 22.466 24.099 25.500 98.998
8 Miella Brown Victoria 13.333 11.666 11.833 11.733 48.565
13.533 11.933 11.333 12.533 49.332
26.866 23.599 23.166 24.266 97.897
9 Asher Bayles Victoria 13.166 10.800 12.433 11.000 47.399
13.233 10.700 11.833 12.000 47.766
26.399 21.500 24.266 23.000 95.165
10 Olena Edmeades Australia Barat 11.933 11.766 11.666 10.900 46.265
13.000 11.866 12.433 11.466 48.765
24.933 23.632 24.099 22.366 95.030
11 Sophia Crisante Queensland 12.900 10.966 12.133 11.633 47.632
12.966 10.800 11.333 11.933 47.032
25.866 21.766 23.466 23.566 94.664
12 Amanda Edwards Australia Barat 12.366 10.800 12.266 11.033 46.465
12.433 10.966 11.866 12.066 47.331
24.799 21.766 24.132 23.099 93.796
13 Chloe Salaris Victoria 12.433 10.800 12.400 11.900 47.533
12.600 10.300 10.600 11.900 45.400
25.033 21.100 23.000 23.800 92.933
14 Emma Ross Victoria 12.633 10.933 10.666 12.600 46.832
12.500 11.233 10.033 11.566 45.332
25.133 22.166 20.699 24.166 92.164
15 Daria Indioukov New South Wales 12.000 10.933 11.500 11.033 45.466
11.866 12.300 10.966 11.466 46.598
23.866 23.233 22.466 22.499 92.064
16 Ella Perry New South Wales 13.033 8.466 10.966 12.366 44.831
12.966 9.866 12.533 11.866 47.231
25.999 18.332 23.499 24.232 92.062
17 India Colombi Queensland 12.300 11.300 10.766 12.100 46.466
12.500 9.833 11.066 12.166 45.565
24.800 21.133 21.832 24.266 92.031
18 Emma Morris Australia Barat 11.800 10.266 11.600 12.200 45.866
12.333 10.266 10.866 12.066 45.531
24.133 20.532 22.466 24.266 91.397
19 Eva Fouuntis New South Wales 12.966 9.333 11.166 11.766 45.231
13.033 9.300 11.400 11.866 45.599
25.999 18.633 22.566 23.632 90.830
20 Chloe Muntz New South Wales 12.300 9.800 11.800 12.533 46.433
11.866 10.100 9.966 11.600 43.532
24.166 19.900 21.766 24.133 89.965
21 Kate McDonald Victoria —— 12.666 12.066 13.066 37.798
—— 13.400 13.833 12.866 40.099
—— 26.066 25.899 25.932 77.897
22 Alyssia McGurk New South Wales —— 9.833 12.166 11.633 33.632
—— 8.866 12.633 11.333 32.832
—— 18.699 24.799 22.966 66.464
23 Isabella McDonnell-Baum Queensland 13.000 8.233 —— —— 21.233
12.666 —— —— —— 12.666
25.666 8.233 —— —— 33.899

Keputusan Junior All-Around

pangkat Atlet Pasukan VT UB BB FX AA
1 Ursula Sadlo Australia Barat 12.100 10.900 12.133 11.700 46.833
12.066 9.766 11.100 11.166 44.098
24.166 20.666 23.233 22.866 90.931
2 Ellie Tippett Queensland 12.533 10.300 10.166 11.600 44.599
12.466 9.300 11.433 10.666 43.865
24.999 19.600 21.599 22.266 88.464
3 Wad Amber Victoria 13.466 8.933 10.266 11.766 44.431
13.200 8.400 10.000 11.933 43.533
26.666 17.333 20.266 23.699 87.964
4 Imogen Schuitemaker New South Wales 12.600 10.033 11.366 10.733 44.732
12.500 8.233 9.800 10.133 40.666
25.100 18.266 21.166 20.866 85.398
5 Jasmine Heron Queensland 11.866 7.800 10.466 9.966 40.098
11.833 8.366 10.833 10.966 41.998
23.699 16.166 21.299 20.932 82.096

Masa Depan Lebih 14 Keputusan All-Around

pangkat Atlet Pasukan VT UB BB FX AA
1 Lukina Lu New South Wales 10.833 12.333 12.500 11.866 47.532
11.500 12.633 12.900 12.866 49.899
22.333 24.966 25.400 24.732 97.431
2 Vivian Bayles Victoria 11.900 12.266 11.666 12.533 48.365
12.100 12.233 11.766 12.900 48.999
24.000 24.499 23.432 25.433 97.364
3 Sienna Nesci Australia Selatan 12.066 11.233 12.300 10.200 45.799
12.300 12.433 12.933 13.300 50.966
24.366 23.666 25.233 23.500 96.765
4 Ruby Kelly Victoria 12.100 12.466 10.066 13.166 47.798
12.300 12.400 9.733 13.666 48.099
24.400 24.866 19.799 26.832 95.897
5 Charlotte Roberts Australia Barat 12.066 10.866 12.400 12.133 47.465
11.866 10.933 12.933 12.233 47.965
24.932 21.799 25.333 24.366 95.430
6 Mia Barnes Victoria 11.900 11.333 13.000 12.666 48.899
12.033 11.566 9.700 13.166 46.465
23.933 22.899 22.700 25.832 95.364
7 Phillipa Alker Australia Selatan 12.100 11.800 10.733 12.933 47.566
12.800 11.666 9.000 13.366 46.832
24.900 23.466 19.733 26.299 94.398
8 Leandra Lewin Victoria 11.600 11.700 11.300 11.766 46.366
11.666 11.566 12.066 11.933 47.231
23.266 23.266 23.366 23.699 93.597
9 Emily Harris Victoria 11.733 10.500 12.800 10.433 45.466
12.200 11.300 10.100 12.833 46.433
23.933 21.800 22.900 23.266 91.899
10 Charli Cox Victoria 12.100 12.066 8.600 13.200 45.966
12.366 9.066 10.700 13.433 45.565
24.466 21.132 19.300 26.633 91.531
11 Caden Macrow Australia Selatan 11.666 11.400 10.100 10.866 44.032
11.900 11.733 11.900 11.533 47.066
23.566 23.133 22.000 22.399 91.098
12 Chloe Kousis Victoria 11.066 12.300 9.600 9.133 42.099
11.600 12.433 11.300 11.466 46.799
22.666 24.733 20.900 20.599 88.898
13 Millie Moody Victoria 11.733 9.766 11.833 11.166 44.498
12.000 11.100 10.533 10.066 43.699
23.733 20.866 22.366 21.232 88.197
14 Molly Grant Victoria 12.233 9.066 10.800 11.600 43.699
12.200 7.433 11.566 12.566 43.765
24.433 16.499 22.366 24.166 87.464
15 Alyssa Romero-Georgiadis Victoria —— 11.833 8.300 11.333 31.466
11.766 12.200 12.100 13.066 49.132
11.766 24.033 20.400 24.399 80.598
16 Madison Lee New South Wales 11.966 11.166 5.866 11.533 40.531
11.900 9.833 —— 11.466 33.199
23.866 20.999 5.866 22.999 73.730
17 Fraumano Rock Victoria —— 11.433 10.066 —— 21.499
—— 11.033 —— —— 11.033
—— 22.466 10.066 —— 32.532
18 Wain alder ungu New South Wales —— 9.500 —— —— 9.500
—— 10.533 —— —— 10.533
—— 20.033 —— —— 20.033

Keputusan All-Around Bawah 14 Masa Hadapan

pangkat Atlet Pasukan VT UB BB FX AA
1 Alice Johnson Victoria 12.033 13.266 10.500 13.466 49.265
12.033 13.700 14.366 13.666 53.765
24.066 26.966 24.866 27.132 103.030
2 Audrey Hawkins Victoria 12.633 12.300 11.933 13.066 49.932
12.700 12.566 13.966 13.233 52.465
25.333 24.866 25.899 26.299 102.397
3 Jennifer Goh Victoria 11.766 11.300 12.866 12.733 48.665
12.100 11.700 12.166 12.666 48.632
23.866 23.000 25.032 25.399 97.297
4 Olivia Meaney Victoria 12.133 10.866 12.566 13.300 48.865
12.133 9.866 12.833 13.300 48.132
24.266 20.732 25.399 26.600 96.997
5 Chontelle Burgess Victoria 12.000 10.800 13.033 12.800 48.633
11.566 10.866 12.433 13.000 47.865
23.566 21.666 25.466 25.800 96.498
6 Alex Blycha Australia Barat 12.000 12.700 11.300 11.900 47.900
12.100 12.933 10.600 12.900 48.533
24.100 25.633 21.900 24.800 96.433
7 Zoe Waddilove New South Wales 11.800 12.100 10.666 12.600 47.166
11.733 12.133 11.966 12.566 48.398
23.533 24.233 22.632 25.166 95.564
8 Lola Stephenson New South Wales 11.266 12.533 10.666 11.633 46.098
11.633 12.633 10.566 10.966 45.798
22.899 25.166 21.232 22.599 91.896
9 Gabriela Tse Victoria 11.733 10.000 10.566 12.333 44.632
12.100 9.766 7.700 13.366 42.932
23.833 19.766 18.266 25.699 87.564
10 Emma Dinca New South Wales 10.600 11.066 8.433 10.200 40.299
11.533 12.066 10.633 11.866 46.098
22.133 23.132 19.066 22.066 86.397
11 Sara Mir Sanei Victoria 11.566 10.100 9.000 —— 30.666
11.766 10.966 10.433 12.000 45.165
23.332 21.066 19.433 12.000 75.831
12 Abigail Thom Victoria 12.000 11.866 11.866 11.500 47.232
12.033 10.900 —— —— 22.933
24.033 22.766 11.866 11.500 70.165
13 Chloe Horgan Victoria —— 12.666 10.633 —— 23.299
—— 13.200 10.866 —— 24.066
—— 25.866 21.499 —— 47.365

Keputusan daripada kategori Masa Depan termasuk bonus kesukaran.

13 Mei 2023 pada Kejohanan Australia 2023, Abigail Thom, Alex Blycha, Alice Johnson, Alyssa Romero-Georgiadis, Alyssia McGurk, Amanda Edwards, Amber Ward, Annabelle Burrows, Asher Bayles, Audrey Hawkins, Australia, Caden Macrow, Charli Cox, Charlotte Roberts, Chloe Horgan, Chloe Kousis, Chloe Muntz, Chloe Saliaris, Chontelle Burgess, Daria Indioukov, Ella Perry, Ellie Tippett, Emily Harris, Emma Dinca, Emma Morris, Emma Ross, Eva Fountis, Gabriela Tse, Georgia Godwin, Georgia Rose Brown , Hong Kong, Imogen Schuitemaker, India Colombi, Isabella McDonnell-Baum, Jasmine Heron, Jennifer Goh, Kate McDonald, Kate Sayer, Leandra Lewin, Lola Stephenson, Lucy Stewart, Lukina Lu, Macy Pegoli, Madison Lee, Mia Barnes, Miella Brown , Millie Moody, Molly Grant, Olena Edmeades, Olivia Meaney, Phillipa Alker, Keputusan, Rocki Fraumano, Ruby Kelly, Ruby Pass, Sara Mir Sanei, Sienna Nesci, Sophia Crisante, Ursula Sadlo, Violette Erlenwein, Vivian Bayles, Zoe Waddilove.

rsult sgp

totobet sdy

result sydney

totobet data hongkong

www.totobet.com singapore